Kate Upton, një nuse si në përralla

Supermodelja Kate Upton i dha fund beqarisë në fillim të nëntorit. Ajo u martua me lojtarin e bejsbollit Justin Verlande në Toskanë, Itali. Dhe fotografi të reja nga dasma e tyre e ëmbël janë publikuar nga revista Vogue. Supermodeja e veshur me vello dukej si një princeshë në përralla. 25-vjeçarja duket mjaft e dashuruar me bashkëshortin e saj