JLO 50 vjeç, diva nuk ndalet

Ia ka dalë në jetë vajza e Bronksit. Jennifer Lopez përgjatë viteve ka realizuar të gjitha ëndrrat e saj. 24 korriku shënon 50 vjetorin e këngëtares, aktores dhe ikonës së stilit, e cila është një grua e realizuar edhe në planin personal. Ajo është një nënë e lumtur dhe e dashuruar me Alex Rodriguez-in e saj.