Jessica, goli jashtë fushe i Immobile

Seria A do të rikthehet të luhet në datën 21 janar dhe Ciro Imobile ka përfituar nga ndalesa e shkurtër e kampionatit për të kaluar disa ditë pushimi me të dashurën e tij seksi. Ylli i Lazios, ka zgjedhur Maldivet për të festuar golat dhe formën e shkëlqyer që po gëzon.