Ja kush ishin tifozët 'e veçantë' në sheshin Skënderbej

Nga sheshi "Skënderbej", finalen e Kupës së Botës e ka ndjekur edhe kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj së bashku me ambasadoren e BE, Romana Vlahutin.
Qentë para dhe pas adoptimit
29/08/2018 - 20:54