Imazhe dramatike, në det për t'i shpëtuar zjarrit

Imazhe tronditëse vinë nga plazhi i Argyri Akit në Nea Makri, ku qindra banorë të zonës dhe turistë hynë në det për të mbrojtur veten nga zjarri shkatërrues që po djeg Atikën lindore.
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47