‘Ikona e bukurisë’ nuk njeh moshë, feston sot 50-vjetorin

Ndonëse vitet ikin Xhulia Roberts mbetet një ikonë e bukurisë. Sot aktorja me famë botërore mbush plot 50-vjeç por koha pothuajse ka ndalur për të. Xhulia ruan akoma bukurinë dhe freskinë e rinisë së saj. 50-vjeçarja ka fituar këtë vit titullin ‘Femra më e bukur në botë’ dhe e ka marrë 5 herë këtë titull. Ylli i Hollywood ka bërë daljen e saj të parë në ekranin e madh në vitin 1988. Roli më i rëndësishëm që formoi dhe dërgoi përpara karrierën e saj ishte në filmin Pretty Woman të Garry Marshall
Kur tatuazhi del "zhgënjim"
22/11/2017 - 17:08
Kur të godet fati i keq
21/11/2017 - 20:39
Sinkronizmi perfekt nën ujë
21/11/2017 - 18:10
Femra të "rrëmujshme"
20/11/2017 - 17:54