‘Ikona e bukurisë’ nuk njeh moshë, feston sot 50-vjetorin

Ndonëse vitet ikin Xhulia Roberts mbetet një ikonë e bukurisë. Sot aktorja me famë botërore mbush plot 50-vjeç por koha pothuajse ka ndalur për të. Xhulia ruan akoma bukurinë dhe freskinë e rinisë së saj. 50-vjeçarja ka fituar këtë vit titullin ‘Femra më e bukur në botë’ dhe e ka marrë 5 herë këtë titull. Ylli i Hollywood ka bërë daljen e saj të parë në ekranin e madh në vitin 1988. Roli më i rëndësishëm që formoi dhe dërgoi përpara karrierën e saj ishte në filmin Pretty Woman të Garry Marshall

FOTOGALERI TJERA

Sa qetësi sot..

09/07/2018 - 12:11

Xhiro nëpër Hollandë

09/07/2018 - 11:32

Aktorja çmend me bikini

09/07/2018 - 09:38

Perla të Provencës

08/07/2018 - 10:06

Shtretër plazhi si këto

07/07/2018 - 19:04

Të mahnitesh në Tokio

07/07/2018 - 18:13