Hysaj e Balaj: Ndaj Norvegjisë duam vetëm fitore

Përfaqësuesja e Shqipërisë vijon përgatitjet e saj në prag të ndeshjes së ditës së hënë në “Elbasan Arena” me Norvegjinë, në orën 19.00. Përpara mediave, sot ishin futbollistët Elseid Hysaj dhe Bekim Balaj. Hyrjet e reja dhe motivimi i vazhdueshëm janë faktorë pozitivë në këtë skuadër deklaroj Hysaj ndërsa Balaj foli për rikthimin në kombëtare pas dëmtimit. /Foto LSA/ Për më tepër lexoni në: http://www.oranews.tv/article/hysaj-e-balaj-kombetarja-nje-privilegj-jemi-ketu-te-dhene-maksimumin