Hoxha "ngroh" dorezat për Skënderbeun

Partizani pret Skënderbeun në kryesfidën e javës së 10-të në Kategorinë Superiore.Në orën 19:00 në "Selman Stërmasi" do të vendoset shumë edhe për fatin e titullit kampion dhe në prag të kësaj përballjeje, dy teknikët nuk kanë kursyer askënd, duke hedhur në fushë futbollistët më të mirë të organikës. Në këtë fotogaleri, iu sjellim pamje nga nxehja e futbollistëve të Partizanit.