Goli jashtë fushe i Chicharito

Chicharito Hernandez nuk po kalon momente të mira në karrierën e tij, ndryshe nga ajo jashtë saj. Së fundmi, ish-sulmuesi i Manchester United dhe Real Madridit, tashmë te West Ham është parë në shoqërinë e supermodeles australiane, Sarah Kohan. Format e saj bombastike duket se e kanë bërë për veti sulmuesin. Epo ...