Gjithçka po ndodh në protestën e opozitës

Opozita ka zbritur mbrëmjen e sotme në sheshin para kryeministrisë, në protestën e nëntë kombëtare, për të kërkuar largimin e kryeministrit Edi Rama, qeveri tranzitore dhe zgjedhje të lira dhe të ndershme. Simbolika kryesore e kësaj proteste janë përgjimet e publikuara nga "Bild" për dosjen 339 dhe 184 në Durrës e Dibër për shitblerjen e votave nga socialistët. E ndërsa opozita proteston në kryeqytet, kryeministri Rama ndodhet në Sarandë për të ndjekur koncertin e Carla Brunit. FOTO: LSA
Macet kapele, trendi më i ri
28/12/2017 - 11:50
Skulptura të mahnitshme 3D
27/12/2017 - 15:26