Gjithçka ndodh në "Elbasan Arena"

Kombëtarja shqiptare po përgatitet për të luajtur takimin e raundit të gjashtë kualifikues të Euro 2020. Në "Elbasan Arena", kuqezinjtë presin Islandën, një rival mjaft potent dhe që beson te një kualifikim në fazën finale të turneut. Ndërkohë, skuadra ka zbritur në fushë për të kryer nxehmjen, me lojtarët që po ngrohin muskujt në prag të këtij dueli. Ndërkaq, nga momente më pikante, bie në sy se në stadium ndodhet edhe deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi./ FOTO LSA