Gjendet një delfin i ngordhur në Ksamil

Një delfin i ngordhur është gjetur në bregdetin e Ksamilit në Sarandë. Delfini është gjetur nga pushues të zonës dhe nuk dihet arsyeja e ngordhjes.
Studentët rinisin protestat
22/01/2020 - 11:17