Gigi Hadid mahnitëse për Vogue

Gigi Hadid është një nga modelet për të kërkuara dhe më të paguara. Dhe ylli i pasarelave ka mahnitur ndërsa pozoi për revistën prestigjoze Vogue Japan. 22-vjeçarja është cover i reviztës dhe ka realizuar një sërë fotografish bardh e zi. Padyshim që ajo e vërteton më së miri se pse është një supermodele.
Macet kapele, trendi më i ri
28/12/2017 - 11:50
Skulptura të mahnitshme 3D
27/12/2017 - 15:26
Aksident në autostradë
27/12/2017 - 13:08