Gigi Hadid mahnitëse për Vogue

Gigi Hadid është një nga modelet për të kërkuara dhe më të paguara. Dhe ylli i pasarelave ka mahnitur ndërsa pozoi për revistën prestigjoze Vogue Japan. 22-vjeçarja është cover i reviztës dhe ka realizuar një sërë fotografish bardh e zi. Padyshim që ajo e vërteton më së miri se pse është një supermodele.
Bayern "zbarkon" në Doha
04/01/2018 - 18:38
Të krijosh art nga gjethja
04/01/2018 - 16:08