Foto/ Modelet më të çmendura të flokëve

Pavarësisht formës negative me Realin e Madridit, kapiteni i "Los Blancos", Sergio Ramos mbetet sërish një frymëzim për tifozët. Imazhi i mbrojtësit spanjoll është bërë dhe një model flokësh, një trend që sa vjen e popullohet, pasi Ramos nuk është "VIP-i" i vetëm që kthehet në një model flokësh. Më parë imazh në kokën e klientëve kanë qënë Vladimir Putin, Donald Trump, Kim Jong-un dhe Michael Jordan, duke u bërë shëmbëlltyrë në kokën e një individi.