Foto/ Lorik Cana, tifoz special në Kamza-Tirana

Takimi mes Kamzës dhe Tiranës i mbyllur në barazim 1-1 është ndjekur nga një tifoz vërtetë special. Në shkallët e stadiumit "Kamza" ka qënë i pranishëm edhe ish-kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana. /Foto LSA.