Flamurtari në krizë, Sukaj i jep fitoren Vllaznisë

Vllaznia është rikthyer tek fitorja pas 2 ndeshjesh "thatësirë". Në takimin e vlefshëm për javën e 23-të të Kategorisë Superiore, kuqeblutë mposhtën 3-0 Flamurtarin. Golat për shkodranët u shënuan nga Vucaj (13') dhe Sukaj (37', 48). /Foto LSA/