Fitorja e Polonisë vjen nga tribuna

Surprizat nuk kanë të ndalur në Grupin G. Pas fitores 2-1 së Japonisë përballë Kolumbisë, Senegali ka arritur të mposht me të njëjtin rezultat Poloninë. Pavarësisht rasteve të shumta, zhbllokimi i rezultatin erdhi vetëm në minutën e 37-të. Në fakt ishte një autogol i Cionek që kaloi në avantazh afrikanët, ndërsa në minutën e 60-të Mbaye Niang dyfishoi shifrat.
Këtu vinë vajzat!
13/04/2018 - 18:08
Jeta para dhe pas martese
10/04/2018 - 20:51