Festë dhe lot, Neymar feston ditëlindjen mbi paterica

Neymar ka zhvilluar një festë elektrizuese me rastin e ditëlindjes së tij të 27-të. Mes të ftuarve ishin shumë emra të njohur të fushës së blertë, ku dalloheshin ato të PSG-së. Kjo mund të përshkruhet edhe si ditëlindja më e dhimbshme e brazilianit, i cili vuan nga një dëmtim në kavilje.