Festa e kombëtares pas fitimit të medaljes së bronzit

Kombëtarja shqiptare në volejboll për femra e ka mbyllur në mënyrën më të mirë të mundshme ecurinë në Ligën e Europës. Vajzat kuqezi mposhtën pastër 3-0 (25-14, 25-28, 25-21)Estoninë, në finalen për vendin e 3-të, duke rrëmbyer kështu dhe medaljen e bronzit në këtë kompeticion. Nje triumf fantastik i kombëtares kuqezi, i volejbollistëve dhe stafit, që bënë një udhëtim fantastik dhe e përmbyllen me sukses këtë aventurë europiane.
Kur të mërzitet jeta...
21/03/2018 - 17:51
Njerëz kreativ!
20/03/2018 - 17:45
Kukësi mposht Vllazninë 2-0
19/03/2018 - 15:59