Emocionet e pjesës së parë përmes fotove

Po luhet mes Real Madridit dhe Liverpool-it, akti final i sezonit 2017/2018 së Ligës së Kampioneve. Dy gjigantët evropianë rezervuan biletat e tyre në Kiev duke mposhtur respektivisht Bayern Munich dhe Romën.