Emily Ratajkowski lë pak vend për imagjinatën

Ajo ndihet më mirë kur qëndron e zhveshur dhe këtë gjë Emily Ratajkowski di ta bëjë më së miri. Modelja dhe aktorja e fashme ka pozuar së fundmi për Vanity Fair Spain. Ylli i pasarelave është shfaqur topless duke i lënë pak vend imagjinatës. Emily herë pas herë çmend fansat me foto provokuese. Pak kohë më parë 26 vjeçarja u shpreh se ndihej më rehat kur ishte e zhveshur dhe duket shumë e qetë ndërsa pozon për fotografin Norman Jean Roy. Ajo në mënyrë strategjike ka arritur që të mbrojë modestinë e saj duke nxjerrë në pah asetet.