Emily Ratajkowski bën atë që di të bëjë më mirë

Ajo nuk heziton që të ekspozojë format e saj bombastike. Dhe herë pas here Emily Ratajkowski provokon fansat me foto të nxehta. Modelja dhe aktorja, që po promovon linjën e saj të rrobave të banjos Inamorata Swim, është shfaqur shumë seksi në pozat e fundit. E shoqëruar dhe nga bashkëshorti i saj, 26-vjeçarja e veshur me rroba banje ka çmendur fansat. Bukuroshja ka vënë në pah linjat e saj trupore dhe në foto topless vjen shumë tërheqëse.