Elettra Lamborghini "çmend" me fotot provokuese

Elettra Lamborghini, mbesa e krijuesit të makinës më të shtrenjtë në botë dhe një ndër më të shpejtat, Ferruccio Lamborghini po bën namin në rrjetet sociale. Duke postuar foto tepër të nxehta dhe ku duken format e saj trupore, Elettra ka arritur në shifrën e 3 milion ndjekësve në "Instagram". 24 vjeçarja është mjaft e njohur në Itali, ku ka provuar vetën në 3 disiplina, prezantim, këngë dhe kërcimtare.
Thethi zbardhet nga dëbora
02/12/2017 - 13:57