Edhe pse drejt të 50-ave, Jennifer Lopez mbetet një "bombë"

Jennifer Lopez është duke shkuar tek të 50-ave, por këngëtarja dhe aktorja e njohur vazhdon të mbetet një nga femrat më seksi në botë. Mjafton të shihet në fotot e fundit të publikuara në media. 48-vjeçarja është fotografuar me të dashurin e saj, ndërsa dilte nga një restorant.