E zjarrtë si Demi

Demi Rose nuk ka frikë të ekspozojë fromat e sj bombastike. Dhe modelja ka ngritur temperaturat ndërsa pozoi me rroba banje për të promovuar ISAWITFIRST.com në Ibiza. 23-vjeçarja vuri në pah pasuritë e saj të bollshme me bodysuit ngjyrë të kuqe. Tepër e zjarrtë, Demi nuk la vend për imagjinatën.