Çaste pikante nga derbi i kryeqytetit

Po luhet derbi numër 152 i kryeqytetit, mes Tiranës dhe Partizanit. Edhe pse me objektiva krejtësisht të ndryshme, dy skuadrat vijnë në këtë takim me moralin e lartë, teksa edhe atmosfera elektrizuese në stadium i jep një tjetër vlerë këtij dueli. / FOTO LSA