Cardi B, nudo, me tatuazhe dhe e mbuluar në diamante

Tërësisht nudo, me trupin me tatuazhe, mbi taka të holla dhe me krahët të mbuluar nga orë madhështore dhe diamantë të shndritshëm që mbulojnë pjesët intime. Cardi B, reperja që kaloi nga klubet e striptizmit në klasifikimet amerikane, pozon për një seri fotosh 'të nxehta' për të reklamuar këngën e saj të fundit 'Money'. Kjo është kënga e parë e 26 vjeçares që nga dalja e albumit të saj 'Invasion of Privacy', në prill të këtij viti.