Bukuroshja e Champions zhduket nga Instagrami

Kinsey Wolanski u bë e famshme thjesht me një kalim në fushë, teksa zhvillohej finalja e Champions League mes Tottenham dhe Liverpool, në Madrid të Spanjës, më 1 qershor 2019. UEFA ka nisur një raport drejt drejtuesve të Instagram-it, të cilët kanë marrë masa të menjëhershme dhe kanë mbyllur llogarinë e Kinsey në këtë rrjet social, që shkoi deri në 2.4 milionë fansa.
Zbulohen pankartat
27/01/2018 - 10:19
Foto fantastike nga Toka
25/01/2018 - 18:09