Blac Chyna ngre temperaturat për Shën Valentin

Blac Chyna njihet për format e saj bombastike dhe nuk heziton në asnjë moment që ti ekspozojë. Modelja ka ngritur temperatuart ndërsa pozoi në ditën e Shën Valentin. 29 vjeçarja e veshur me bikini ngjyrë blu u shfaq mjaft provokuese dhe seksi në plazh.
Lamtumira e Haki Çakos
08/01/2018 - 12:48
SHBA më e ftohtë se Marsi
06/01/2018 - 20:49