"Bisha" 250 mijë paundëshe e Paul Pogba

Është futbollisti më i paguar tek Manchester United dhe për këtë gjë Paul Pogba nuk e lë veten pa dhurata. Mesfushori francez është paraqitur në stërvitje me një “Rolls Royce Wraith” të zi, me vlerë 250 mijë paund.
Kur natyra krijon kryevepra
14/01/2018 - 15:58
Kukësi-Fenerbahce 2 me 2
13/01/2018 - 20:50