"Bisha" 250 mijë paundëshe e Paul Pogba

Është futbollisti më i paguar tek Manchester United dhe për këtë gjë Paul Pogba nuk e lë veten pa dhurata. Mesfushori francez është paraqitur në stërvitje me një “Rolls Royce Wraith” të zi, me vlerë 250 mijë paund.
"Fluturime" mbi liqen
14/08/2019 - 08:55
Las Vegas-i që nuk e prisje
13/08/2019 - 09:29
Spektakël nënujor!
10/08/2019 - 10:05