"Bisha" 250 mijë paundëshe e Paul Pogba

Është futbollisti më i paguar tek Manchester United dhe për këtë gjë Paul Pogba nuk e lë veten pa dhurata. Mesfushori francez është paraqitur në stërvitje me një “Rolls Royce Wraith” të zi, me vlerë 250 mijë paund.