Berat, tre makina përplasen me njëra tjetrën

Një aksident automobilistik, ku janë përplasur tre automjete është shënuar në qytetin e Beratit. Aksidenti u shënua në aksin rrugor Kombinat-Uznovë, mes dy urave, asaj të Goricës dhe Urës së Varur. Raportohet për persona të plagosur.
Vjosa arrin pikën kritike
01/12/2017 - 12:44
Lumi Shkumbin del nga shtrati
01/12/2017 - 12:35