Bella Hadid sapo prezantoi trendin e ri të çizmeve

Bella Hadid me këmbët e saj të gjata e të holla sapo na prezantoi me trendin më të ri të çizmeve. Ajo ndodhet në Paris për javën e modës dhe ndërkohë veç pasarelave ajo Këtë herë ajo kishte veshur një palë çizme të gjata deri te gjuri me motive florale dhe plastike. Modelja, 21 vjeçare kishte veshur një fustan të shkurtër për t'a kombinuar më tej me çizmet.
Naomi Campbell me photoshop?
28/03/2018 - 15:01
Lamtumirë Fabrizio Frizzi
28/03/2018 - 13:39
Protesta në Rrugën e Kombit
28/03/2018 - 11:14