Beatrice Baroni "ngushëllon" yllin e Lazio-s

Javë për tu harruar për mbrojtësin brazilian të Lazios, Luiz Felipe. 20-vjeçari u bë protagonist në aspektin negativ për bardhekaltrit pasi fillimisht humbi penalltinë deçizive në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë ndaj Milanit që i kushtoi finalen Lazios ndërsa më pas humbi duelin me Dybalan që realizoi golin e fitores në sfidën e kampionatit në sekondat të sfidës së Olimpicos duke i dhënë 3 pikët Juventusit. Megjithatë qendërmbrojtësi brazilian mund të ngushëllohet në krahët e të dashurës dhe njëkohësisht të fejuarës së tij, bukuroshes seksi Beatrice Baroni.
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47