Atmosfera para derbit të kryeqytetit

Po luhet derbi numër 152 i kryeqytetit, mes Tiranës dhe Partizanit. Edhe pse me objektiva krejtësisht të ndryshme, dy skuadrat vijnë në këtë takim me moralin e lartë, teksa edhe atmosfera elektrizuese në stadium i jep një tjetër vlerë këtij dueli. Një fitore e mundshme e Partizanit do t'i afronte të kuqtë akoma dhe më shumë me titullin e munguar prej vitesh, ndërsa një fitore bardheblu do të "thyente" mallkimin e 5 viteve të fundit, me Tiranën që nuk e fiton një derbi prej shkurtit të vitit 2014. / FOTO LSA
Pamje fantastike nga Gucia
23/11/2017 - 11:31
Foto që duhen parë 2 herë
22/11/2017 - 21:37
Kur tatuazhi del "zhgënjim"
22/11/2017 - 17:08
Kur të godet fati i keq
21/11/2017 - 20:39
Sinkronizmi perfekt nën ujë
21/11/2017 - 18:10
Femra të "rrëmujshme"
20/11/2017 - 17:54