Atmosfera para derbit të kryeqytetit

Po luhet derbi numër 152 i kryeqytetit, mes Tiranës dhe Partizanit. Edhe pse me objektiva krejtësisht të ndryshme, dy skuadrat vijnë në këtë takim me moralin e lartë, teksa edhe atmosfera elektrizuese në stadium i jep një tjetër vlerë këtij dueli. Një fitore e mundshme e Partizanit do t'i afronte të kuqtë akoma dhe më shumë me titullin e munguar prej vitesh, ndërsa një fitore bardheblu do të "thyente" mallkimin e 5 viteve të fundit, me Tiranën që nuk e fiton një derbi prej shkurtit të vitit 2014. / FOTO LSA
Macet kapele, trendi më i ri
28/12/2017 - 11:50
Skulptura të mahnitshme 3D
27/12/2017 - 15:26
Aksident në autostradë
27/12/2017 - 13:08