Ashley Graham ngre temperatura në Miami

Ajo është dizenjuesja e një linje të rrobave të banjës për të gjitha llojet e trupit. Dhe modelja e kolme Ashley Graham prezantoi koleksionin e ri tepër provokuese në Miami. 30-vjeçarja ngriti temperaturat ne foto shumë të nxehta. Bukuroshja e Sports Illustrated dukej mjaft seksi me bikini.