Ashley Graham më seksi se kurrë

Ka të paktën dy muaj që Ashley Graham pozon për Sports Illustrated Swimsuit Issue për herë të tretë dhe tani fansat janë njohur me prapaskenat. Marka e njohur ka publikuar një seri videosh dhe fotosh të nxehta në InstaStory të modeles me forma të kolme. 30-vjeçarja ka treguar më të mirën e saj e veshur me të brendshme. Ashley duket mjaft seksi dhe provokuese duke 'luajtur' përpara kameras.