Anastasiya Kvitko 'çmend' fansat

Anastasiya Kvitko u bë e njohur falë të pasmeve të saj bombastike dhe u konsiderua si 'Kim Kardashian ruse'. Dhe 23-vjeçarja ruse ka çmenduar fansat me foto provokuese në Instagram. Kvitko ka lënë pa frymë 8.2 milionë ndjekësit e saj ndërsa ka pozuar me të brendshme duke ekspozuar të pasmet dhe gjoksin e saj. Rusja 'bombë' nuk ka lënë aspak vend për imagjinatën.