Anastasia 'trondit' rrjetin me fotot seksi

Rivalja më e madhe e Kim Kardashian, modelja super seksi ruse Anastasia Kvitko vazhdon të jetë një nga femrat më të lakmuara në botë falë formave të saj trupore dhe linjat e admirueshme. Jo rrallë herë ajo ekspozon më shumë se sa duhet nga trupi i saj, duke nxitur kështu reagimet të shumta të fansave.