Aktorja çmend me bikini

Kimberley Garner ka ngritur temperaturat në Mykonos të Greqisë. Ish ylli i Made In Chelsea është shfaqur shumë seksi e veshur me bikini të bardha. Aktorja ka vënë në pah format e saj perfekte. Bomba bjonde duket tepër joshëse dhe elegante. Ajo është fotografuar duke u çlodhur në zonën e barit me ish të dashurin e saj, dhe duket se po bisedonin miqësisht.