Aktori Vincent Cassel martohet me modelen 30 vite më të re

Aktori francez Vincent Cassel është martuar me modelen 30 vite më të re Tina Kunakey. Çifti është martuar në një ceremoni private në Bidart, në jug-perëndim të Francës. Supermodelja 21-vjeçare dukej si princeshë me fustanin e bardhë të fildishtë. Ndërsa flokët kaçurrela i mbante në mënyrë natyrale dhe theksoi tiparet e fytyres me make-up të lehtë. Aktori 51-vjeçar, i cili ka dy fëmijë me ish-bashkëshorten Monica Belluci, mbate veshur një kostum ngjyrë kremi dhe këmishë rozë të hapur, si edhe mbante syze të zeza.