Adriana Lima mahnitëse në premierën Ocean

Ajo është mishërimi i fjalës supermodele. Dhe të martën Adriana Lima ka mahnitur në premierën e Ocean's 8 në New York. Ylli 36-vjeçar, si gjithmonë e përsosur, rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve. Ëngjëlli i Victoria's Secret zgjodhi një veshje mjaft interesante për eventin. Adriana veshi një bodysuit të zezë i dekoruar me rruaza që shkëlqenin.
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47