Angazhimi i mazhorancës për të shkarkuar Presidentin e Republikës është një grusht shteti. Kështu u shpreh ish-deputet i PD, Tritan Shehi, i cili në studion e lajmeve të RTV Ora tha se po vihet në rrezik pluralizimi në Shqipëri dhe paqen sociale. Shehi:

12/06/2019 - 20:34