Ylli i Formula 1, Lewis Hamilton zgjedh që në udhëtimet e tij ta shoqërojnë “anëtarët e familjes”.

Bëhet fjalë për dy qentë e tij, Coco dhe Roscoe, me të cilët është shumë i lidhur.

Ai udhëtoi nga shtëpia e tij në Malibu, së bashku me bulldogun Coco për të takuar Roscoe, i të njëjtës rracë, i cili pëlqen jetën në Britani.

34-vjecari Hamilton publikoi një fotografi të Coco në avion privat duke shkruajtur: “Në rast se ju nuk e dinit për dy fëmijët e mi.”/Ora News.tv/