Ish banorja e Big Brother, Xhensila Pere është e përfolur shumë për jetën e saj private dhe është shprehur se i kanë kërkuar 250 mijë euro për një natë.  

E ftuar në Ditë e Re, ajo ka treguar se nuk e ka pranuar ofertën.

‘Jam nga ato femra që dëgjon zemrën jo mendjen.'

Xhensila është shprehur se nuk e ka pranuar ofertën pasi nuk mundet ta trajtoj veten si objekt.

“Mënyra sesi të drejtohet dhe në momentin që dikush të ofron lekë për të të pasur, ai person të bën të ndihesh si objekt. Unë më parë shkoj me dikë që më fiton zemrën. Më shkon direkt në mendje kënga e Bleona Qeretit ‘Ti nuk din as me ma lyp’. Kjo është mënyra më e gabuar.”

Edhe pse ka pasur shumë njerëz që nuk e kanë besuar, ajo tregon se kjo gjë është shumë e vërtetë.

“Ua kam treguar bisedën shumë personave mbrapa kamerave. Ai person ekziston, gjendja e tij ekonomike është shumë e mirë. Por nuk mundem ta trajtoj veten si objekt.”

xhensila

/Ora News.tv/