Xhensila Pere, një nga vajzat më të njohura të show biz-it shqiptar, së fundmi dha një intervistë për moderatoren Ester Bylyku, në emisionin e saj “Glamour Zone”.

Ester Bylyku: Pra t`i nuk do të jetoje në Amerikë?

Xhensila Pere: Do të jetoja në Amerikë, nëse do të kisha një të dashur me super lekë, një miliarder, që të më jepte kartat e kreditit dhe të bëja ‘first lady’. Sepse Amerika ishte për tu shijuar, për të jetuar mu duk pak e frikshme.

/Ora News.tv/